Stránky

nedeľa 22. júna 2014

Animácie ?

Už nejakú dobu sa venujem moddingu pomerne starej hry Gothic. V poslednej dobe som mal chuť spraviť nejaké animácie, a tak som spustil 3ds max a vrátil sa k starým nedokončeným projektom, ktoré nejakú dobu sedeli na mojom HDD.

Inšpirácia prišla hlavne z hry TES V: Skyrim. Gothicu vždy chýbal nejaký ten nábytok, ktorý by sa dal vyprázdniť a tak som sa rozhodol spraviť sadu . Dve skrine, ktoré sú navrhnuté aby boli položené jedna nad druhou.


Ďalej som chcel dokončiť ďalší použiteľný objekt pre hru ktorý je taký jednosmerný prechod do podzemia (pivnice a pod.). Samozrejme pri tomto som sa stretol s nevysvetliteľnými chybami v hre a tak ho v budúcnosti ešte raz zmením.


No a ešte tu doplním staršiu prácu rúbania dreva.

streda 29. augusta 2012

hand-mouse paint

Po nejakej pauze som znova vykonal nejaký model, chcel by som tieto modely dať do jedného malého levlu :).

sobota 28. júla 2012

Niečo ala Torchlight asset :)

Už je to nejaká doba čo som naposledy niečo ukázal alebo napísal. Musím uznať že času je málo a ja som ešte aj lenivý. No za to obdobie som predsa len vytvoril niečo nové. tentokrát je to 100% handpaint aj keď nemám tablet myslím že to nie je najhoršie. Premýšľal som nad tréningom aby som do týždňa vytvoril aspoň jeden kompletný model takto by som robil nejaký ten pokrok :)

sobota 12. mája 2012

nedeľa 19. februára 2012

Tento krát som cvičil vypaľovanie normal máp z HP modelu a taktiež trenujem tvorenie textúr.
model má Diffuse,Normal a Specular mapu.
Myslím že do finálnej verzie mám ešte kúsok prace

piatok 3. februára 2012

Ďalší trening s podlahou

Dnes som skúsil spraviť zničenú a polámanú podlahu, ale myslím si že robím ešte jednu chybu, ktorá tejto podlahe ubrala na kráse : nehal som medzi dlaždicami veľké medzeri.
Tu je výsledok mojej dnešnej práce

Skúšam...

Tesne po skončení prvej podlahy som na disku našiel normal mapu od prvého pokusu urobenia podlahy (myslím že ešte z jesene) a tak som si povedal že to pred spaním ešte dokončím. Stihol som :)