sobota 12. mája 2012
nedeľa 19. februára 2012
piatok 3. februára 2012
Ďalší trening s podlahou
Dnes som skúsil spraviť zničenú a polámanú podlahu, ale myslím si že robím ešte jednu chybu, ktorá tejto podlahe ubrala na kráse : nehal som medzi dlaždicami veľké medzeri.
Skúšam...
Tesne po skončení prvej podlahy som na disku našiel normal mapu od prvého pokusu urobenia podlahy (myslím že ešte z jesene) a tak som si povedal že to pred spaním ešte dokončím. Stihol som :)
štvrtok 2. februára 2012
Začíname s assetmy
Dnes som sa zameral na tréning prace s normal mapou . S výsledkom som celkom spokojný a budem pokračovať , čoskoro mienim dodať ďalšie práce.
utorok 17. januára 2012
cout << "Hello world\n";
Vítam všetkých pri otvorení môjho skromného blogu kde mienim prezentovať svoje aktuálne výtvory a úspechy. Keďže sa zatiaľ ešte stále zaoberám modifikovaním pomerne starej hry Gothic, väčšina prác s ním bude súvisieť a tak tu na začiatok vložím pár starých a niekoľko nových renderov.
Aktuálna tvorba:
(Musím poznamenať že Gothic je stará hra a nepodporuje bump, ani specular mapy, ktoré by boli najviac prínosné a tak je jeho základne grafické opracovanie je dosť slabé , preto pracujem iba s diffuse mapami)
Posledny kusok je 2x2 opakovatelný model skalnej steny,
ktorú mienim použiť na jaskyne a podobné utvary
Tu som výnimočne použil specular mapu pri renderovani v marmoset toolbag.
Staršie ukážky hodné prezentácie:
Prihlásiť na odber:
Príspevky (Atom)











