Stránky

sobota 12. mája 2012

nedeľa 19. februára 2012

Tento krát som cvičil vypaľovanie normal máp z HP modelu a taktiež trenujem tvorenie textúr.
model má Diffuse,Normal a Specular mapu.
Myslím že do finálnej verzie mám ešte kúsok prace

piatok 3. februára 2012

Ďalší trening s podlahou

Dnes som skúsil spraviť zničenú a polámanú podlahu, ale myslím si že robím ešte jednu chybu, ktorá tejto podlahe ubrala na kráse : nehal som medzi dlaždicami veľké medzeri.
Tu je výsledok mojej dnešnej práce

Skúšam...

Tesne po skončení prvej podlahy som na disku našiel normal mapu od prvého pokusu urobenia podlahy (myslím že ešte z jesene) a tak som si povedal že to pred spaním ešte dokončím. Stihol som :)

štvrtok 2. februára 2012

Začíname s assetmy

Dnes som sa zameral na tréning prace s normal mapou . S výsledkom som celkom spokojný a budem pokračovať , čoskoro mienim dodať ďalšie práce.

utorok 17. januára 2012

cout << "Hello world\n";

Vítam všetkých pri otvorení môjho skromného blogu kde mienim prezentovať svoje aktuálne výtvory a úspechy. Keďže sa zatiaľ ešte stále zaoberám  modifikovaním pomerne starej hry Gothic, väčšina prác s ním bude súvisieť a tak tu na začiatok vložím pár starých a niekoľko nových renderov.
 Aktuálna tvorba:
(Musím poznamenať že Gothic je stará hra a nepodporuje bump, ani specular mapy, ktoré by boli najviac prínosné a tak je jeho základne grafické opracovanie je dosť slabé , preto pracujem iba s diffuse mapami)

 Posledny kusok je 2x2 opakovatelný model skalnej steny,
ktorú mienim použiť na jaskyne a podobné utvary
Tu som  výnimočne použil specular mapu pri renderovani v marmoset toolbag.



Staršie ukážky hodné prezentácie: